تاریخچه شرکت

این مجموعه تولیدی در سال 1393 فعالیت خود را شروع نمود، هدف این مجموعه جایگزین نمودن مواد پلی یورتانی به جای چوب در صنایع تولیدی منبتی و همچنین تولید دستی مقاطع پلی یورتانی بزرگ بدون استفاده از دستگاه های پیشرفته تزریق پلی یورتان (high presher,low presher) بود. در طی 4 سال آزمایش و تولید بر روی مواد پلی یورتانی و همچنین افزایش توانایی در زمینه ساخت قالب های سیلیکونی و خط رنگ کاری توانستیم مواد اولیه تولیدی فوم چوب پلی یورتانی را به صورت کاملاً انحصاری تولید نماییم. این مجموعه در راستای آماده سازی خطوط تولیدی خود توانسته است در تاریخ 1397/06/20 جواز تاسیس و در تاریخ 1398/04/29 پروانه بهره برداری صنعتی و همچنین در تاریخ 1398/08/25 شرکت صنعتی کوثر یاس نارین را تاسیس نماید.

درباره ما

شما اینجایید!عالیه! برای اینکه به شما بگیم چرا جای درستی رو انتخاب کردید، خیلی هیجان زده ایم. شما تا حالا به این فکر کردید که تو این دنیایی که هر ساعت تکنولوژی ها در حال تغییره ، ما باید چه کار کنیم؟
اگر به شما بگم که تو سراسر جهان یه انقلاب بزرگی در حال رخ دادنه، شاید باورش براتون سخت باشه، اما باید بگم که واقعیت داره، البته این انقلاب ها برگرفته از هیچ سیاستی نیست و هیچ کدوم از رهبرای سیاسی جهان تو اون حضور ندارن. در واقع این فعالان عرصه های فناوری هستند که این انقلاب ها رو در عرصه های مختلف صنعتی و دیجیتالی به پا کردن.
مسلما شنیدید از گوشه کنار دنیا فلان محصول جایگزین سنگ شده و یا فلان محصول دیگر جایگزین چوب شده و از این دسته موارد. حالا یه سوال دارم از شما که چرا ما باید مواد اولیه تولیدی محصولاتی که تا قبل از این از سنگ و درخت و طبیعت درست می شده رو با محصولات جدید با فناوری های پیشرفته رو جایگزین کنیم. حتماً شنیدید که بر اثر قطع بی رویه درختان چه مشکلاتی از قبیل گرم تر شدن کره زمین، فرسایش خاک، از بین رفتن زیست جانوری، سرازیرشدن سیل، آلودگی هوا، به وجود آمدن ریزگرد ها، بروز خشکسالی ها و صد ها مشکل غیر قابل برگشت دیگر به وجود میاد.
حالا برای مشکلاتی که گفتم یه راه حلی نیازه چکار کنیم که این مشکلات کم بشه .
خانم ها و آقایان محترم 
ما یه محصولی ساختیم که دیگه نیازی نیست درختارو قطع کنیم که برای آسایش خودمون مبل ، سرویس خواب ، ساعت ، آینه کنسول ، یا هرچیز چوبی دیگه ای رو بسازیم . در ضمن محصولات ما مشکلاتی از قبیل رطوبت پذیری ، خورده شدن توسط قارچ ، سوسک و موریانه رو هم نداره .
فوم چوب پلی یورتان جایگزین بسیار مناسبی برای چوب در صنایع مختلف تولیدی هست و در مجموعه sky نارین سعی شده تمامی تخصص ها از جمله طراحی ، قالب سازی ، ریخته گری ، فرمولاسیون ، رنگ کاری و بسته بندی در یک مجموعه باشن ، تا تمامی نیازهای مشتریان عزیزمون رو به نحو احسنت پاسخگو باشیم.

مولفه های مدیریتی

 

– پایبندی به اصول انسانی و اخلاقی – مشتری مداری و رفتار حرفه ای – شفافیت عملکرد و سلامت اقتصادی – مشتری مداری و رفتار حرفه ای – تعهد به کیفیت کار و ضمانت آن – چابکی سازمانی و سرعت عمل در طراحی، قالب سازی، ریخته گری، رنگ کاری و در نهایت برنامه ریزی و اجرای طرح ها – پاسخگویی و بهبود ارتقاء مستمر

چشم انداز

 

دستیابی به جایگاه ممتاز و برتر در تولیدات پلی یورتانی در حوزه های مختلف فومچوب، فوم کفی کفش، فوم مبلی، فوم اسپری و در نهایت فعالیت های اقتصادی ملی و بین المللی به لحاظ ارزش علمی با اتکا به توانایی های مدیریتی، تولیدی و سرمایه انسانی در اختیار شرکت با عملکرد منطبق بر معیار های بین المللی

اهداف

ارتقای جایگاه شرکت در سطوح ملی و بین المللی

دستیابی به بالاترین سطح کیفیت و مطلوبیت تولید و خدمات مشتریان

توسعه نوآوری، پویایی و کارایی از طریق ایجاد و توسعه سازمانی یاد گیرند

ارزش های بنیادین

احترام به کرامت انسانی و ارزش های دینی و ملی

حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع بی رویه درختان

قانون مداری در سطوح مختلف اعم از درک، رعایت و اجرا

بهره گیری از دانش و آگاهی روز

تاکید بر شایسته سالاری در مدیریت

شفافیت در اهداف، برنامه ها، اقدامات، منابع و مصارف

پایبندی به اخلاق حرفه ای

فهرست